close
Menu

Kosiarki pchane

Zaawansowane funkcje i prosta obsługa naszych kosiarek do trawników sprawiają, że ich posiadanie i użytkowanie to czysta przyjemność.

W ofercie kosiarek do trawników John Deere znajduje się każda kosiarka, której możesz potrzebować. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych najnowocześniejszych w branży, takich jak system koszenia TurboStar, w którym wentylator wspomaga zbiór skoszonej trawy oraz agregatu koszącego wykonanego z wysokiej jakości odlewu aluminiowego dostępnych w szerokiej gamie modeli – możesz mieć pewność, że kosiarka będzie działała idealnie zawsze i w każdych warunkach. Wybieraj z szerokiego asortymentu kosiarek o różnej wielkości, mocy i parametrach. I co ważne – za wszystkimi tymi maszynami stoi wsparcie techniczne naszej wyspecjalizowanej sieci dealerskiej, zapewniające spokojną i bezproblemową eksploatację.

John Deere RUN 51

Kosiarki spalinowe serii RUN

Poznaj świat wydajnego koszenia

Pchana kosiarka JX90 firmy John Deere

Kosiarki spalinowe

Doświadcz doskonałego koszenia – Inwestycja w najwyższą jakość! Kosiarki pchane John Deere z serii Select zapewniają niezmiennie doskonałą jakość koszenia.

John Deere Js63VC

Kosiarki mulczujące

Użytkując nasze specjalistyczne kosiarki mulczujące, będziesz się zastanawiał, czy to czary, czy po prostu mulczowanie. Maszyny te oszczędzają Twój czas dzięki wyeliminowaniu konieczności zagospodarowywania ściętej trawy oraz możliwości pracy ze zmienną prędkością roboczą.

Kosiarki elektryczne

Kosiarki elektryczne

Silne, elektryczne kosiarki obrotowe idealnie radzą sobie z koszeniem trawników o małej i średniej powierzchni.

Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe

Jeśli cenisz sobie proste życie, te pchane kosiarki akumulatorowe są właśnie dla Ciebie.

Asystent wyboru kosiarki

Który model jest dla mnie odpowiedni?

Znajdź sprzęt, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb.

Wertykulatory John Deere

Rewitalizuj swój trawnik

Użyj wertykulatora do usuwania filcu i mchu oraz spraw, aby trawnik rozwijał się w zdrowy sposób. Wybierz jedno z urządzeń z napędem elektrycznym lub benzynowym w różnych rozmiarach.

Kosiarki pchane undefined Radomsko, Sieradz, Jędrzejów, Rzgów undefined Firma Małolepszy