close
Menu

O nas

Firma Małolepszy

Firma Małolepszy już od dwudziestu siedmiu lat prowadzi działalność usługową w sektorze rolniczym. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle się rozwija i udoskonala. Specjalizujemy się w sprzedaży ciągników, kombajnów, maszyn rolniczych oraz ładowarek teleskopowych, krajowych i światowych producentów. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż części zamiennych.

Zespół fachowców oraz odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne zapewniają kompleksową obsługę klienta oraz gwarantują zachowanie prawidłowej jakości sprzedawanego produktu. Firma Małolepszy nie tylko sprzedaje produkt ale "szyje go na miarę klienta", zgodnie z jego potrzebami i możliwościami. Współpracujemy z szeregiem banków finansujących inwestycje rolnicze z linii dopłat ARiMR, dzięki czemu klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie inwestycji rolniczych oraz pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup maszyn rolniczych.

Ambicją pracowników naszej firmy jest podnoszenie poziomu świadczonych usług i priorytetowo traktowane - zadowolenie klienta.